Neden Etik Efekt

akha grup | dmk ajans

NEDEN

ETİK EFEKT

Biz Kimiz

Etik Efekt, bir pazarlama, marka iletişimi, reklam ve kreatif ajans hizmetleri markasıdır.

Etik Efekt, pazarlama perspektifli iş geliştirme süreçlerinde, şünce, marka, kurum ve kişilere yeni, etkili projeler, çözümler üretmek için kurulmuş stratejik iş geliştirme ve inovasyon şirketi olan AKHA Grup Bilişim ve Dijitalin iletişim ve reklam ajansı olarak 2013’te kuruldu.

 

Ekibimiz, genç dinamizm ve iş tecrübesinin harmonisinde kişi, kurum, düşünce ve markalara pazarlama iletişimi ve reklamcılığın maharetini bilimsel yöntemler, veriye ve analize dayalı, çokça da yaratıcı sihir katarak sunmak için bir araya geldi.

 

Etik değerler, doğruluk ve şeffaflık dışında sınır tanımadan en etkili stratejileri ve planları, en güzel projeleri, kampanyaları, en etkili sloganları, reklamları, en özgün ve beğenilen tasarımları, içerikleri sunmak için çok çalışıyoruz.

 

Hedefimiz

Ödül peşinde koşan, çok konuşulan değil, bizimle yol yürüyenlerce, yöntemlerimizi deneyimleyenlerce tavsiye edilen, referans verilen olmayı çok seviyoruz.

Bizimle  mutlu, daha başarılı, birlikte çalışmaktan gurur ve sevinç duyacağımız müşteriler, iş ortakları hedefliyoruz

Markanızın Gücünü ve Etkisini Birlikte Artıralım!Heyecanlarınızı, hayallerinizi ve beklentilerinizi anlamak için sizi çok iyi dinleriz.
Pazarlama ve marka iletişimin maharetiyle hayallerinizi ölçülebilir, ulaşılabilir hedeflere çevirir, hedeflerinizi ise gerçeğe taşırız.Doğru, zamanında, hedefe göre şekillenmiş, çözüm ortağımızın kendi özelliklerine, ölçülerine ve beklentilerine göre oluşturulmuş pazarlama iletişimi stratejileri, yaratıcı ajans hizmetleri, dijital ve konvansiyonal reklamlar, kampanyalar, iş geliştirme hizmetleri tasarlıyor, hayata geçiriyoruz.

Referanslarımız

Referanslarımız

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Bilgileriniz bırakın, sizi arayalım.