Merih Kemal Şirin

akha grup | dmk ajans

Kurucu

Merih Kemal ŞİRİN

Sorumluluk ve Görevler

 

Ajans Başkanı, DMK Reklam Ajansı

Kurucu, AKHA Grup Bilişim Dijital İletişim

Kurucu, Baş Danışman, Etik Efekt Sağlık Marka ve Pazarlama İletişimi

 

 

Değer Önerim

 

20 yıllık profesyonel pazarlama ve marka iletişimi deneyimimle sağlık, finans, turizm gibi hizmet sektörü alanında faaliyet gösteren markaların marka iletişimi ve dijital pazarlaması alanında başarı hikayelerini yazan önemli ekiplerin parçası oldum ya da yönetiminde bulundum.

 

 

 

Yeni medya – dijital iletişim ile  geleneksel iletişim ve reklam alanlarında pazarlama ve iş geliştirme ana odaklı, yerel ve ulusal çaplı projelerde yer aldım. Sağlık sektöründen bankacılık sektörüne, kripto para piyasalarından reklam ajansı kuruculuğu ve kreatif yöneticiliğine geniş bir yelpazede zengin deneyim sahibi oldum. 

 

 

 

Merih Kemal ŞİRİN olarak profesyonel yaşamımı etik ilkelerden ödün vermeden sürdürüyor ve değer odaklı kariyer yolculuğuma bilimin ışığında özveri, samimiyet ve istekle devam ediyorum.

 

>>> Linkedin

Pazarlama ve marka iletişimi, pazarlama odaklı iş geliştirme alanlarında hizmet sağlayıcılarının yaşadığı tüm heyecanları ve beklentileri tanıyoruz.

Doğru,  zamanında, hedefe göre şekillenmiş, her çözüm ortağımızın kendi özelliklerine ve beklentilerine göre tasarlanmış hizmet sunmak için çalışıyorum.

Kurduğum ve yönettiğim pazarlama ve iletişim ajansları gerekse yönetim kurulu seviyesinde şirketlere verdiğim pazarlama iletişimi ve iş geliştirme danışmanlığı hizmetleri ile deneyimimi ve bilgi birikimimi çözüm ortaklarımın ticari başarıları için paylaşmaya, birlikte öğrenmeye ve öğrenerek uygulayan organizasyonlar geliştirmeye devam ediyorum.

Referanslarımız

Referanslarımız

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Bilgileriniz bırakın, sizi arayalım.